Menu Zamknij

Okulary Olsztyn — jakie są fakty, a jakie są mity?

Czy astygmatyzm jest chorobą? 

Wiele osób myśli, że astygmatyzm to choroba — jednak nic bardziej mylnego! Astygmatyzm to rodzaj wady wzroku, która powoduje, że obraz rozmazuje się w specyficzny sposób. Dyskomfort podczas czytania, pracy przed komputerem czy podczas patrzenia w dal powodowany jest nieostrym widzeniem. Aby poprawnie skorygować astygmatyzm, potrzebne są specjalne szkła cylindryczne, a okulary powinny być noszone przez cały czas. Jednak skąd wiedzieć, jakie wybrać okulary? Olsztyn jest miejscem, w którym znajduje się salon Okulik, w którym pracują wyłącznie profesjonalni ludzie znający się na rzeczy. Przekonaj się sama lub sam! 

Okulary czy soczewki kontaktowe — co będzie lepsze? 

Tak naprawdę te dwie metody uzupełniają się nawzajem, co powoduje, że nie musisz wybierać między rezygnować ze standardowych okularów na rzecz soczewek kontaktowych i odwrotnie. Oznacza to, że żadna metoda korekcji nie jest lepsza od drugiej! Wszystko zależy od preferencji osoby, która będzie się nosić. Okulary już dawno przestały być wstydliwym akcesorium i coraz częściej nosimy dla ozdoby lub do dopełnienia naszego outfitu. W pewnych sytuacjach niestety mogą one nam przeszkadzać, dlatego soczewki kontaktowe są dobrym rozwiązaniem. Jazda na rowerze, sporty ekstremalne, bieganie, kino czy impreza — tu sprawdzą się świetnie! 

Okulary przeciwsłoneczne — wyłącznie z renomowanych salonów okulistycznych! 

Większość osób nosi okulary przeciwsłoneczne bez wymaganych filtrów, co powoduje, że nasze oczy narażone są na szkodliwe promieniowanie słoneczne. Jednak gdzie kupić dobre przeciwsłoneczne okulary? Olsztyn jest takim miejscem! Znajduje się tutaj salon okulistyczny Okulik, w którym nie tylko kupisz wymarzone okulary, ale także zbadasz wzrok! Oferowane przez Okulik soczewki okularowe Trasitions pod wpływem UV barwią się na wybrany kolor i wyglądają jak okulary przeciwsłoneczne! 

Redukcja zmęczenia oczu — świetne rozwiązanie dla użytkowników urządzeń cyfrowych! 

Salon okulistyczny Okulik oferuje klientom, którzy spędzają dużo czasu przed laptopem czy telefonem, specjalne okulary ze szkłami EYEZEN firmy Essilor. Jest to lider w produkcji soczewek okularowych, a sam produkt został specjalnie stworzony dla stałych użytkowników urządzeń cyfrowych. Kup okulary Olsztyn w salonie okulistycznym Okulik już dziś i nie męcz swoich oczu! Szkła EYEZEN przeznaczone są dla trzech różnych grup wiekowych: 20-34 lata, 35-44 lata oraz 45-50 lat.