Menu Zamknij

Light Diet — Twoja ulubiona dieta pudełkowa

Jak działa catering dietetyczny Light Diet?

Catering dietetyczny Light Diet dołoży wszelkich starań, aby przygotować Ci pożywne i zdrowe posiłki z dostawą pod same drzwi. Wybierając ich usługi, zyskasz pyszne posiłki, wyrobisz zdrowe nawyki żywieniowe, a także pozbędziesz się zbędnych kilogramów lub nabierzesz jakościowej masy. Aby rozpocząć przygodę z Light Diet, wystarczy, że zadzwonisz do ich dietetyka i wybierzesz odpowiednią dietę. Następnie oni zamawiają świeże produkty od sprawdzonych dostawców, przygotowują dania w profesjonalnej kuchni, dostarczają ją do Twojego domu lub biura, a Ty cieszysz się smakiem i realizujesz swój cel! To jest aż tak proste!

Smaczne i zdrowe posiłki w parze z utratą kilogramów!

Light Diet gwarantuje, że kurier dostarczy pięć świeżych, przygotowanych specjalnie dla pod Twoje wymagania i oczekiwania posiłków, umieszczonych w jednorazowych opakowaniach. Jest to śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek i kolacja, a potrawy są gotowe od razu do spożycia. Dzięki takiej usłudze nie musisz tracić czasu na robienie zakupów, gotowanie, ani sprzątanie w kuchni. Light Diet zaopatruje każdą klientkę i każdego klienta w całodniowy zestaw posiłków, który należy uzupełniać jedynie wodą lub herbatą. Korzystając z naszego cateringu dietetycznego, szybko wrócisz do zdrowej wagi bez wyrzeczeń. Dzięki korzystaniu z tego cateringu dietetycznego, szybko wrócisz do wagi swoich marzeń bez wyrzeczeń.

Jakie diety oferuje Light Diet?

Oferta Light Diet jest naprawdę szeroka i z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Masz do wyboru: dietę standardową, dietę wegetariańską, dietę wegetariańską + ryby, dietę wegańską, catering dietetyczny bez ryb, dietę bezglutenową, dietę bezlaktozową, dietę bez glutenu i laktozy, dietę bez nabiału, dietę bez glutenu i nabiału, dietę dla diabetyka, dietę niskoglikemiczą, dietę antycellulitową, dietę sportową, dietę ketogeniczną, a także możesz się zdecydować na voucher prezentowy.