Menu Zamknij

Najlepsze okulary — cena konkurencyjna tylko w sklepie okulistycznym e-okularnicy.pl!

Płyn Anti-Fog – spray czyszczący przeciw zaparowaniu okularów

Płyn Anti-Fog Lens Cleaner jest specjalnym płyn przeciw parowaniu szkieł. Dodatkowym jego atutem, poza skutecznym chronieniem soczewki okularowej przed zaparowaniem w poręcznym opakowaniu, jest zabezpieczenie jej przed zabrudzeniem. Płyn Anti-Fog przeciw parowaniu szkieł sprawdzi się dosłownie w każdych warunkach. Jest perfekcyjną propozycją dla wszystkich, którzy na co dzień noszą okulary. Jego użycie jest dziecinnie proste, ponieważ wystarczy bardzo dokładnie i starannie wyczyścić płynem soczewki, a one nie zaparują, nawet podczas prawidłowego noszenia maseczki.

Do jakich okularów nadaje się płyn Anti-Fog przeciw parowaniu szkieł?

Płyn Anti-Fog HAYNE MIST może być stosowany naprawdę wszechstronnie, ponieważ możesz czyścić nim soczewki szklane, plastikowe, z poliwęglanu, jak i z trivexu. Bardzo ważnym aspektem jest to, że nie niszczy powłoki antyrefleksyjnej. X dobrym rezultatem, możesz go użyć do okularów przeciwsłonecznych, ale także przyłbic, okularów do pływania czy gogli narciarskich. Wprost perfekcyjnie płyn Anti-Fog sprawdzi się w przypadku okularów korekcyjnych, które noszone są na co dzień lub wyłącznie do czytania. Nieważne jak użyjesz tego specjalnego płynu — w każdym przypadku zabezpieczy on Twoje szkła przed ich zaparowaniem i osłabieniem widoczności.

Niesamowite okulary — cena za stylowe oprawki okularowe na lata!

W życiu każdego człowieka przychodzi taki czas, że trzeba zbadać wzrok. Bardzo często wychodzi nam to, że będziemy musieli nosić okulary. Cena za nie może być naprawdę różna, jednak na e-okularnicy.pl spotykasz wyłącznie konkurencyjne ceny! Jak wszyscy wiemy — oprawki okularowe to podstawa wszystkich okularów. Odpowiednio dopasowane oprawki okularowe będą służyć Ci przez długie lata i wcale nie muszą kosztować fortuny! Na stronie internetowej e-okularnicy.pl dopasujesz korekcyjne okulary sportowe, a nawet wielofunkcyjne oprawki z nakładką przeciwsłoneczną na magnes!