Menu Zamknij

Dlaczego warto użyć lasera CO2 do usuwania znamion skórnych we Wrocławiu?

Laser C02 to jedna z najnowocześniejszych sposobów na usuwanie znamion skórnych we Wrocławiu. Sprawdzi się zarówno w przypadku wkókniaków, brodawek, jak i pieprzyków różnego pochodzenia. Czy stosowanie lasera CO2 jest bezpieczne, jak przygotować się do usuwania znamion skórnych we Wrocławiu?

Na czym polega zabieg usuwania znamion skórnych we Wrocławiu z użyciem lasera CO2?

Usuwanie znamion skórnych we Wrocławiu może odbyć się zarówno tradycyjną metodą chirurgiczną, jak i nowoczesną — bezkontaktową z użyciem lasera CO2. Jego zaletą jest minimalne ryzyko zakażenia pacjenta drobnoustrojami podczas zabiegu oraz pozostawienie małych, niemal niedostrzegalnych śladów w miejscach dotkniętych zabiegiem.

Emitowana przez urządzenie wiązka światła — całkowicie kontrolowana przez specjalistę do usuwania znamion skórnych we Wrocławiu, doprowadza do mikrouszkodzeń w miejscu zmienionym chorobowo, pozostawiając pozostałe tkanki w nienaruszonym stanie. Laser przenika do cząsteczek wody w znamieniu i tym samym wysusza je, czy wręcz wypala — sprawiając, że staje ono się niemal niewidoczne.

Dlaczego warto poddać się zabiegowi usuwania znamion skórnych we Wrocławiu z użyciem lasera?

Znamiona na ciele jak brodawki, kurzajki, włókniaki czy guzowatość nosa niezwykle często wywołują spadek poczucia własnej atrakcyjności, pewności siebie. Dla tych osób usunięcie znamion skórnych we Wrocławiuhttps://glowclinic.pl/usuwanie-znamion-skornych.html – to nie tylko zabieg estetyczny, to szansa na normalne życie, bez kompleksów. Laser CO2 pozbywa się w sposób bezkrwawy i bezbolesny zmiany na skórze bez pozostawienia szpecących blizn, jak tradycyjne metody usuwania znamion skórnych we Wrocławiu, a do tego sam zabieg trwa od kilku do kilkudziesięciu minut. W miejscu poddawanym stymulacjom wiązki laserowej buduje się niewielki strupek, który odpada samoistnie po 1-3 tygodniach. Niezwykle ważne jest, aby w od pierwszych chwil po zabiegu stosowań się zaleceń pielęgnacyjnych obszaru pozabiegowego, celem uniknięcia ewentualnych powikłań.