Acetylcysteinum Flegamina 600mg to lek w postaci tabletek musujących o cytrynowym zapachu. Lek rozrzedza wydzielinę zalegającą w drogach oddechowych, dzięki czemu ułatwia jej odkrztuszanie. Tabletki…
AlergoTeva łagodzi objawy związane z alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa (zapalenie błony śluzowej nosa spowodowane uczuleniem, na przykład katarem siennym lub uczuleniem na roztocza) u…
Antidral zawiera chlorek glinowy, który zmniejsza aktywność gruczołów potowych poprzez denaturację białek zawartych w gruczołach i łączenie się z włóknami fibrynowymi, stanowiącymi zakończenia gruczołów wydzielania…
Flegamina Baby to lek, który stosowany u niemowląt od 3 miesiąca życia przyczynia się do złagodzenia kaszlu. Ułatwia odkrztuszanie i usuwanie gęstej wydzieliny zalegającej w…
Nazwa: Flegamina o sm. miętowym bez cukru Postać: syrop Dawka: 4 mg/5ml Opakowanie: 200 ml (butelka) Skład: 5 ml syropu zawiera 4 mg bromoheksyny chlorowodorku…
Lek jest wskazany w celu złagodzenia objawów niedrożności nosa z towarzyszącym bólem głowy i lub bólami w przebiegu przeziębienia lub grypy u dorosłych i młodzieży…